„Anabella” – tom IV

Czas leci, mija dzień za dniem, publikacja na blogu mojej powieści-tasiemca nieprzerwanie trwa i tak oto doszliśmy do tomu IV, który pod koniec czerwca ukazał się w formie papierowej. Jak zawsze opublikowałam go w wydawnictwie Rideró, z którym dobrze mi się współpracuje już od kilku lat. Książkę i jej opis można obejrzeć pod tym linkiem:

Katarzyna Demańska, Anabella, tom 4

Niemniej, gdyby komuś się nie chciało tam wchodzić, przytaczam ów opis poniżej:

Sentymentalna wizyta na końcu świata przywraca Izie względną równowagę po ciosie związanym z zaręczynami Michała, jednak wkrótce potem rutynę codziennych czynności przerywają niespodziewane wydarzenia, które wprowadzają poważnie turbulencje w życiu najbliższych przyjaciół Izy. Wyjazd do Belgii na bal sylwestrowy, choć sam w sobie jest ekscytującą przygodą, staje się ucieczką przed bólem złamanego serca, którego nie może uleczyć nawet telepatyczna rozmowa ponad przestrzenią w świetle księżyca.

Dziękuję również Marii za kolejną grafikę, tym razem wyjątkowo nastrojową i przedstawiającą jedną z ważnych scenerii, w jakiej rozgrywa się akcja książki. I ponieważ na tym etapie nie mam nic więcej do dodania, a tymczasem zaczął się już lipiec, wszystkim moim Czytelnikom życzę po prostu udanych wakacji!

Źródło: pixabay.com

Powiązane wpisy:

Publikacja I tomu powieści „Anabella”

Drugi tom Anabelli – publikacja

Trzeci tom „Anabelli” opublikowany

Tom V „Anabelli” – publikacja

Inne wpisy z kategorii Ogólne


Dodaj komentarz