Drugi tom „Lodzi Makówkówny” w wersji książkowej

Zgodnie z zapowiedzią, po zakończeniu blogowej publikacji Lodzi Makówkówny powieść tę wydałam w całości również w formie książkowej. Pierwszy tom został opublikowany w wydawnictwie Rideró już w tamtym roku (2019), natomiast tom drugi i ostatni ukazał się teraz – pod koniec maja 2020. Publikacja ta ostatecznie zamyka ten etap mojej przygody pisarskiej, co bardzo mnie cieszy, gdyż każdy pozytywnie zamknięty projekt, nad którym pracowało się przez kilka lat, przynosi satysfakcję.

Drugi tom Lodzi zawiera rozdziały XVII-XXXII oraz Epilog. W wersji książkowej całość powieści liczy ponad 1100 stron, czyli jest to spora „cegła” w dwóch kawałkach. Niemniej, zważywszy na to, że powieść należy do literatury lekkiej i zawiera dużą ilość dialogów, myślę, że tej objętości nie zauważa się aż tak bardzo. Przynajmniej ja jej nie zauważam… zwłaszcza że moja kolejna powieść jest jeszcze obszerniejsza i na pewno nie zmieści się w dwóch tomach.

Właściwie to niewiele więcej chcę dodać. Książka, z grafiką okładkową autorstwa mojej córki, jest dostępna na stronie internetowej Katarzyna Demańska, Lodzia Makówkówna tom II , gdzie można również znaleźć tom I. A i tak do czytania zapraszam na bloga, gdzie dostępny jest za darmo cały tekst.

Na koniec jak zawsze pragnę skorzystać z okazji i pozdrowić wszystkich moich Czytelników. Dziękuję Wam za to, że jesteście! :-))

Autorka grafiki: Maria

Powiązane wpisy:

Pierwszy tom Lodzi Makówkówny w wersji książkowej

„Lodzia Makówkówna” – podsumowanie

Publikacja I tomu powieści „Anabella”

Drugi tom Anabelli – publikacja


Dodaj komentarz