Powitanie

Nie znamy się jeszcze… ale się poznamy! To tylko kwestia czasu.

Kim jestem ja?

To chyba nie ma takiego wielkiego znaczenia (jeśli chcesz poznać mnie nieco bliżej zajrzyj do zakładki O blogu). Ważne jest to, że piszę dla Ciebie i opowiadam historie, które mogą Ci się spodobać.

Kim jesteś Ty?

Zakładam, że jesteś dziewczyną, nastolatką, a może już nie… Może nawet jesteś dużo starsza i mianem dziewczyny już nikt Cię nie określa. Ale przecież duszę masz młodą i świeżą! Wierzę w to – bo piszę właśnie dla Ciebie.

A jeśli nie jesteś dziewczyną?… Cóż, nobody’s perfect. Jeśli jesteś chłopakiem, ba, nawet i dorosłym mężczyzną – Ciebie również zapraszam na mój blog, choć musisz pamiętać, że teksty, które tu znajdziesz, są pisane „pod dziewczyńską duszę”.

Co piszę?

Już sama nazwa mojego bloga wskazuje, że piszę powieści dla dziewczyn, głównie dla starszych nastolatek, tych z przełomu liceum i wieku studenckiego. Ale nie tylko dla nich, moje opowieści może przeczytać każdy, kto lubi zarówno pośmiać się, jak i wzruszyć (czasami bardzo głęboko).

Jakie są moje teksty?

Mam nadzieję, że ciekawe. Ubieram po prostu w słowa historie, jakie sama, będąc (już jakiś czas temu) młodą dziewczyną, chciałabym przeczytać. Historie zabawne, niekiedy komiczne, lecz przede wszystkim romantyczne… historie, w których pierwsze i ostatnie słowo ma miłość. Ta idealistyczna, radosna, młodzieńczo beztroska… i ta nieco trudniejsza, a przez to dojrzalsza. Możliwa do przeżycia i zbudowania (tak, właśnie zbudowania! – bo niczego naprawdę cennego nie otrzymuje się bez wysiłku) przez każdego i w każdym wieku. Miłość, o jakiej każda z nas w pewnym momencie życia marzy i o jakiej chciałaby poczytać, wczuwając się w uczucia bohaterki, wraz z nią przeżywając cierpienia i radości, wzruszenia i porywy zakochanego serca.

Dlaczego mam zamiar publikować na blogu?

Dlatego, że chcę się z Wami za darmo dzielić swoją twórczością – w nadziei na Wasz czytelniczy odzew, sugestie i konstruktywną krytykę. Chcę usłyszeć Wasze zdanie. Więcej na ten temat powiem wkrótce w osobnym wpisie.

A na razie witam Was serdecznie w moim małym kąciku wielkiego Internetu i proszę – czujcie się jak u siebie w domu!

Źródło: unsplash.com

Powiązane wpisy:

Dlaczego powieści?

Dlaczego piszę dla dziewczyn?

Dlaczego chcę publikować na blogu?

Organizacja wpisów na blogu


Dodaj komentarz