Publikacja I tomu powieści „Anabella”

Jako że na blogu pojawiło się już dwadzieścia rozdziałów Anabelli, nadszedł czas na to, by pierwsza część tej obszernej powieści pojawiła się również w formie książkowej. I tak się stało – pierwszy tom powieści dosłownie wczoraj ukazał się w postaci publikacji. Tradycyjnie skorzystałam z usług wydawnictwa Rideró, o których szerzej mówiłam w tym wpisie i które na moje potrzeby są ze wszech miar satysfakcjonujące.

Książka zawiera pierwszych czternaście rozdziałów powieści i jest dostępna na stronie:

Katarzyna Demańska, Anabella, tom I

Grafikę na okładkę (pełna wersja u dołu) wykonała moja córka, inspirując się ogólnodostępnym zdjęciem, które wybrałam do wpisu inaugurującego publikację Anabelli na blogu i które, w moim przekonaniu, świetnie oddaje osobowość głównej bohaterki, choć… trzeba przyznać, że grafika oddaje ją jeszcze lepiej! Została wykonana w technice mieszanej łączącej farby oraz kredki akwarelowe. Pozostaje mi podziękować Autorce za zaangażowanie i znakomity efekt, który mnie osobiście podoba się podwójnie – po pierwsze z racji ogólnych walorów artystycznych grafiki, a po drugie ze względu na wizualne oddanie „duszy” Izy, gdyż mniej więcej właśnie tak wyobrażam sobie tę postać.

Kolejny tom, zawierający analogiczną „porcję” tekstu ukaże się najprawdopodobniej w połowie roku, w okolicach wakacji, a tymczasem z dalszym ciągiem perypetii bohaterów można zapoznać się na blogu. Pozdrawiam zatem wszystkich moich Czytelników i niezmiennie zapraszam w moje skromne internetowe progi!

Grafika na okładkę I tomu Anabelli (Autorka : Maria)

Powiązane wpisy:

Drugi tom Anabelli – publikacja

Trzeci tom „Anabelli” opublikowany

„Anabella” – tom IV

Tom V „Anabelli” – publikacja

Opublikowałam Glusia

Pierwszy tom Lodzi Makówkówny w wersji książkowej

Drugi tom Lodzi Makówkówny w wersji książkowej

Inne wpisy z kategorii Ogólne


Dodaj komentarz