Radosnych świąt Wielkiej Nocy!

Dziś dopiero Wielki Czwartek, a przed nami jeszcze Wielki Piątek, jednak już dziś chciałabym złożyć Wam życzenia z okazji zbliżających się świąt. Bo choć Wielki Piątek to dzień smutny, dla nas, znających zakończenie historii z Golgoty, nie może być smutny do końca – zapowiada bowiem radość Wielkiej Nocy.

Do niej właśnie chcę nawiązać, życząc wszystkim moim Czytelnikom zdrowych, spokojnych i błogosławionych świąt spędzonych w rodzinnym gronie. Życzę Wam, byście spędzili je przede wszystkim na dzieleniu się z Waszymi Bliskimi miłością oraz czasem, którego na co dzień tak często dla nich brakuje.

Niech te dni będą dniami głębokiej radości z daru życia, a także okazją do refleksji nad tym, o czym nie zawsze może pamiętamy – nad naszą nieśmiertelnością. Początek życia, symbolizowany przez pierwociny roślin, jajka i urocze, żółciutkie kurczaczki wielkanocne, jest wszakże dla każdego z nas początkiem rzeczywistości, która nie ma końca. A to wszystko dzięki Niemu – Zwycięzcy śmierci.

Ściskam wszystkich serdecznie i gorąco, a choć mogę to zrobić tylko wirtualnie, mam nadzieję, że i tak czujecie, że bardzo Was lubię :-)) Ponieważ obecnie trwa gorączka przedświątecznych porządków i zakupów, z góry życzę Wam zasłużonego, wielkanocnego odpoczynku, a od jutra zapraszam na kontynuację Lodzi Makówkówny, czyli na 12-częściowy Rozdział II.

Radosnego świętowania!

Źródło: unsplash.com

Powiązane wpisy:

Wiosna!

Bóg się rodzi, moc truchleje…

Świat na hamulcu

Wielkanoc w czasach zarazy

Czekając na Wielką Noc

Ku Wielkiej Nocy


2 komentarze

 • Kamil

  18 kwietnia 2019

  Dziękuje!
  Wszystkiego dobrego dla rodziny i dla ciebie z okazji nadchodzących świąt 🙂
  Pozdrawiam!

  Reply
  • Katarzyna Demańska

   18 kwietnia 2019

   Dziękuję, Kamil :))

   Reply

Dodaj komentarz