Tom V „Anabelli” – publikacja

Dzisiejszy krótki wpis dotyczy V tomu Anabelli, który jak zawsze opublikowałam w wydawnictwie Rideró. Jest dostępny na podlinkowanej w wersji elektronicznej i – jeśli ktoś sobie życzy – również w wersji papierowej w formule druku na zamówienie.

Katarzyna Demańska, Anabella, tom 5

Tym razem nie prezentuję tutaj pełnej okładki, a jedynie centralną część grafiki (po raz kolejny dzięki dla Marii!), która ilustruje jedną z ważnych scen zawartych w tomie V. Opis jego zawartości, który dodałam do opublikowanej wersji, brzmi następująco:

Pasmo szarych dni przerywają wydarzenia, na tle których stłuczony sentymentalny kieliszek Majka okaże się tylko drobnym epizodem. Narodziny i śmierć, pogłębienie konfliktów, rola rozjemcy w kryzysie, jaki przeżywają najbliżsi przyjaciele… wszystko to obciąża nerwy Izy, jednak poczucie, że w przezwyciężaniu przeszkód nie jest sama, pozwoli jej wyjść zwycięsko z każdej próby i z nadzieją patrzeć w przyszłość. Nawet jeśli w tej najważniejszej kwestii wciąż trudno jej zdobyć się na nadzieję…

Ponieważ jest to już kolejna część tej powieści, poza odnotowaniem jej publikacji nie mam właściwie nic więcej do dodania – zainteresowanych po prostu zapraszam do lektury : )

Źródło: pixabay.com

Powiązane wpisy:

Publikacja I tomu powieści „Anabella”

Drugi tom Anabelli – publikacja

Trzeci tom „Anabelli” opublikowany

„Anabella” – tom IV

Inne wpisy z kategorii Ogólne


Dodaj komentarz